Hlavní menu

Zahradnické práce – SIEGL s.r.o.

Společnost SIEGL s.r.o. již službu zahradnické práce neprovozuje.

Další služby

Společnost SIEGL s.r.o. vznikla roku 1990. Od té doby působí na trhu odvozu odpadu.

hromada

ODVOZ ODPADU

Dle objemu Vašeho odpadu Vám přistavíme potřebný kontejner. Velikosti kontejnerů jsou od 3m3 do 40m3. Nakládku odpadu do kontejneru Vám můžeme zajistit našimi pracovníky a technikou.

LIKVIDACE ČERNÝCH SKLÁDEK

Z nezabezpečené černé skládky mohou unikat škodlivé či jedovaté látky do ovzduší, půdy i vody – může tak vážně poškozovat lokální ekosystém a ohrožovat např. zdroje pitné vody pro místní obyvatelstvo.

ODVOZ SUTI

Definice – stavebním odpadem se rozumí materiál vzniklý demolicí, nebo přestavbou domů, případně užitkových, nebo průmyslových objektů. Tedy například klasická stavební suť, tedy zbytky cihel, omítek a barvy, dále potom dřevěné stavební prvky a již se jedná o prvky konstrukční (trámy, krovy) nebo funkční (dveřní zárubně, okna) a v neposlední řadě mezi stavební odpad patří také zbytky rozvodů jednotlivých sítí, tedy dráty nebo vodovodní a odpadní potrubí.

PRODEJ PÍSKU

Informujte se na zvýhodněné ceny dopravy při současném odvozu odpadu.

ODVOZ SNĚHU

Zaskočila Vás sněhová kalamita? Již nemáte kam vyhrnovat odklizený sníh? Vadí Vám postupné odtávání hromady vyhrnutého sněhu? Chcete mít i při kalamitě Vaše prostory odklizené a přístupné? Máme pro Vás řešení.

VYKLÍZENÍ PROSTOR

Naše společnost zajišťuje vyklízení a úklid libovolných prostor.